Cart0
Ukupno:0,00 KM
Vaša korpa je prazna!

Lokacija

Kontakt

Adresa:
Adresa: Hifzi Bjelevca 40 Sarajevo, 71000, Bosna i Hercegovina
El. pošta:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Telefon:
Telefon: 033/774-943
http://www.kmtrade.ba

Kontakt forma

Slanje email-a. Sva polja sa zvjezdicom (*) su obavezna.

Maloprodajni objekti

KM Trade Sarajevo
Hifzi Bjelevca  40
Tel.: +387 33 774 943
e-mail: sarajevo@kmtrade.ba


KM Tactical Sarajevo
Vrbanja 1, (SCC Sarajevo City Centar)
Tel.: +387 60 32 76 585
e-mail: sarajevoscc@kmtrade.ba
 

KM Trade Goražde
Ferida Dizdarevića bb
Tel.: +387 38 221 894
e-mail: gorazde@kmtrade.ba
 

KM Trade Tešanj
Braće Pobrića bb
Tel.: +387 32 651 005
e-mail: km.tesanj@gmail.com
 

KM Trade Cazin
Trg Zlatnih Ljiljana bb (TC „Ljiljan“)
e-mail: cazin@kmtrade.ba
 

KM Trade  Bihać
Bosanska 31
Tel.: +387 37 221 435
e-mail: bihac@kmtrade.ba


KM Trade Živinice
Alije Izetbegovića 14
Tel.: +387 35 773 549
e-mail: zivinice@kmtrade.ba


KM Trade Tuzla
Univerzitetska 16 (Robna kuća „Tuzlanka“)
Tel.: +387 35 299 078
e-mail: tuzla@kmtrade.ba
 

KM Trade Gračanica
Bosanskih Kraljeva bb
Tel.: +387 35 706 000
e-mail: gracanica@kmtrade.ba 
 

KM Trade Visoko
Čaršijska bb
Tel.: +387 32 732 010
e-mail: visoko@kmtrade.ba
 

KM Trade Zenica
Branilaca Bosne 6
Tel.: +387 32 407 407
e-mail: zenica@kmtrade.ba
 

KM Trade Travnik
Bosanska 70
Tel.: +387 30 512 918
e-mail: travnik@kmtrade.ba
 

KM Trade Mostar
Mostarskih Bataljona 9
Tel.: +387 36 581 031
e-mail: mostar@kmtrade.ba
 

KM Trade Konjic
Kolonija bb
Tel.: +387 36 727 200
e-mail: konjic@kmtrade.ba
 

Top Sport d.o.o. Kakanj
Alije Izetbegovića K15
+387 32 555 155
e-mail: topsport@kmtrade.ba
 

Gever d.o.o. Srebrenik
Bistrica 2
Tel.: +387 35 645 530
e-mail: geversrebrenik5@gmail.com